Cenione produkty marki Bepanthen

Maści Bepanthen łagodzą podrażnienia, chronią i przyspieszają procesy regeneracji skóry. Bezpośrednio po nałożeniu kosmetyku Bepanthen na skórę, dekspantenol przenika w jej głąb, oddziałując na wszystkie warstwy, jednocześnie formuła produktów Bepanthen pozwala skórze oddychać. Kremy Bepanthen można stosować u osób dorosłych oraz dzieci.

Sprawdź jakie z nich warto używać.

Wspomniany dekspantenol, który stosowany jest w produktach Bepanthen krem, zobacz przykłady (zobacz przykłady) czyli prowitamina B5 jest znana z właściwości nawilżających i odżywczych, a ponadto stymuluje wytwarzanie lipidów koniecznych aby skóra funkcjonowała prawidłowo. Ogromna popularnością cieszą się produkty Bepanthen, jakie mogą być stosowane u małych dzieci. Jednym z tych produktów jest Bepanthen Baby – maść na odparzenia dla niemowląt. Jest to maść, która wspomaga naturalne procesy regeneracyjne, odżywia i chroni delikatną skórę dziecka przed odparzeniami pieluszkowymi. Jest prosta w nakładaniu i usuwaniu. Dzięki przezroczystej i lekkiej konsystencji, Bepanthen Baby pielęgnuje skórę, pozwalając jej jednocześnie oddychać. Zawiera prowitaminę B5, która odpowiada za przyspieszenie procesu naturalnej regeneracji skóry i równocześnie wzmacnia jej ochronną barierę. Do produkcji Bepanthen Baby nie używa się tlenku cynku, który może zaburzać naturalną mikroflorę skóry. To wszystko sprawia, iż Bepanthen Baby to produkt doskonały dla wrażliwej, delikatnej skóry małego dziecka.
Dużym uznaniem cieszy się również Bepanthen Derm Krem – jest to emolient o działaniu podwójnym, który może być stosowany od urodzenia, zapewniający optymalne nawilżenie skóry oraz pobudzający naturalne mechanizmy regeneracyjne. Bepanthen Derm Krem to emulsja typu olej w wodzie z zawartością 10% lipidów. Lekka konsystencja preparatu sprawia, iż niezwykle szybko się wchłania. Systematyczne stosowanie Bepanthen Derm Krem powoduje dobre nawilżenie skóry, a dodatkowo ma działanie łagodzące – niweluje uczucie dyskomfortu i ściągnięcia skóry, jakie może być związane z wysuszeniem. W ofercie marki Bepanthen znajdziemy także wyrób medyczny o działaniu wielokierunkowym – Bepanthen Sensiderm. Krem Bepanthen Sensiderm łagodzi świąd i zaczerwienienie towarzyszące stanom chorobowym skóry, takim jak atopowe zapalenie skóry, egzema, reakcje alergiczne i nadmierna suchość skóry. Ponadto zapewnia optymalne nawilżenie skóry oraz pobudza mechanizmy naturalnego nawadniania skóry, równocześnie gwarantuje warunki do naturalnego procesu regeneracji skóry dzięki obecności dekspantenolu.
bepanthen krem
Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co
Firma Bepanthen używa wyłącznie bezpiecznych składników.
W składzie maści Bepanthen nie ma konserwantów, barwników, substancji zapachowych i innego rodzaju potencjalnie szkodliwych czynników, które mogłyby szkodzić skórze, a nawet zdrowiu. Wszystko to sprawia, iż kremy Bepanthen są idealne do codziennego stosowania na suchą i skłonną do podrażnień skórę. Szeroki wybór kremów marki Bepanthen zapewnia internetowa apteka – dobrze zajrzeć (dobrze zajrzeć).

Zobacz

    Zobacz też