Epilacja – niezmiernie skuteczny sposób na usunięcie zbędnego zarostu

Towarzyszą człowiekowi od zarania dziejów. Pokrywają niemal całą powierzchnię skóry. Jedne trudno zauważyć, inne od razu rzucają się w oczy
Pełnią dwie główne funkcje: zabezpieczają przed chłodem i stanowią specyficzną barierę ochronną przed drobnoustrojami.

usuwanie owłosienia katowice
Autor: Yohann Legrand
Źródło: http://www.flickr.com
O ile bujna fryzura na głowie to powód do dumy, o tyle liczne włosy „zdobiące” pozostałe części ciała stają się niejednokrotnie przyczyną wstydu a także zakłopotania. „Tradycyjne” metody nie zawsze wystarczą aby się z nimi uporać. Nie dziwi zatem fakt, że coraz większą popularnością cieszy się epilacja, a dokładniej mówiąc laserowe usuwanie owłosienia Katowice (http://lipoline-estetic.pl/oferta-estetic/zabiegi-z-uzyciem-lasera/epilacja-laser-alma-harmony-pro-shr.html) mogą poszczycić się niesłychanie obszerną gabinetów kosmetycznych przeprowadzających rzeczony rodzaj depilacji. Pojawia się pytanie: na czym polegają owe zabiegi? Światło lasera przechodzi przez skórę, zmienia się w energię cieplną, dociera do cebulek włosowych, które znajdują się w fazie aktywnego wzrostu i doprowadza do ich rozpadu.

Dobrze byłoby podkreślić, iż jednym z najważniejszych walorów epilacji jest niewątpliwie olbrzymia skuteczność Usunięcie owłosienia za pomocą lasera pozwala pożegnać niepożądany zarost raz na zawsze, zapomnieć o konieczności depilacji i cieszyć się delikatną skórą bez podrażnień, wyprysków bądź wrastających włosków – usuwanie owłosienia katowice. Brzmi kusząco prawda?

Zobacz

    Zobacz też