Lista kosmetyków, które pomogą nam zadbać o siebie w wakacje

Lato zbliża się dużymi krokami. Z tego powodu już teraz wypada przygotować właściwe kosmetyki, które przydadzą nam się w trakcie wakacyjnych podróży.

kosmetyki, opalanie
Autor: iStock
Źródło: iStock

Gdy zamierzamy wybrać się nad jezioro lub rzekę warto wziąć ze sobą dwa typy środków. Pierwszy to krem, jaki uchroni naszą skórę przed nadmiernymi promieniami słonecznymi, z kolei drugi uchroni nas przed nieustępliwymi komarami. Jest niemal pewne, iż kiedy będziemy spędzać wolny czas nad jeziorem nie będziemy mogli opędzić się od tych wrednych owadów. Właśnie dlatego przyda się z całą pewnością odpowiedni środek komarom jak chociażby Mugga. Działa w szybkim tempie oraz jest całkowicie bezpieczny dla naszego organizmu. Poza tym firma Mugga ma także dostępne kremy, jakie uchronią nas przed promieniowaniem UV (http://www.ceneo.pl/26236859). To również będzie niezwykle pomocne w trakcie wygrzewania się na wakacyjnej plaży.

Wakacje to ciężki czas dla naszej cery. Słońce nadmiernie wysusza skórę i ją podrażnia. Z tego powodu w szczególności w czasie letnim musimy zadbać o to aby dobierać właściwe kosmetyki. Rodzina kosmetyków Under Twenty, pośród jakich odnajdziemy zarówno krem nawilżający oraz żel jaki dokładnie oczyści naszą skórę. Ważne jest przede wszystkim odpowiednie nawilżanie skóry a dodatkowo, krem Under Twenty działa antybakteryjnie, dzięki czemu możemy być spokojni o przykre kropki na naszej twarzy. Latem słońce jest w stanie również spowodować wystąpienie przebarwień. Jeśli chcemy zakryć te niedoskonałości to idealnym wyborem będzie Revlon Colorstay kolory oferujące w przeróżnych wariacjach jak i również tonacjach. Właściwie dobrany kolor doskonale wyrówna koloryt a także nada cerze świeży wygląd.

Lato to także okres, w jakim chcemy prezentować się jak najlepiej. Chcemy świetnie wyglądać na plaży albo też imprezie. Kiedy chcielibyśmy doskonale wychodzić na zdjęciach z przyjaciółmi, należy zatroszczyć się o swój uśmiech.

Białe zęby dają nam gwarancję, iż na każdym zdjęciu wyjdziemy doskonale. Aby w szybkim czasie uzyskać wymarzony rezultat, doskonałym rozwiązaniem są nakładki na zęby, dzięki którym w krótkim okresie jesteśmy w stanie cieszyć się bielszym uśmiechem. Do nakładek wlewa się zazwyczaj odpowiedni żel wybielający, a później umieszcza się je na zębach na odpowiednią ilość minut (fluid revlon colorstay). Zabieg powtarzany regularnie gwarantuje doskonałe rezultaty.

Zobacz

    Zobacz też